FORESTPRO
 

Spotřební materiál pro les

Prostředky pro ochranu lesa

Prostředky pro ochranu lesa

Prodej dřeva a řeziva

FORESTPRO

Doporučené odkazy

LES
OCHRANNÉ ODĚVY

OBLEK PROTIPOŘEZOVÝ PROFESIONAL II

Zcela nový oblek s protipořezovými kalhotami pohodlného střihu v zeleném provedení s výstražným oranžovým značením, navazuje svým ergonomickým střihem na získané poznatky z předešlého modelu a vychází tím tak vstříc všem současným požadavkům profesionálních dřevorubců.

 • Ochranná plocha A - třída odolnosti 1 - CE + FPA
 • Velikostní sortiment: 44 - 66
 • Výškový sortiment: 170, 182, 194 cm

Blůza má prodloužený zadní díl pro ochranu ledvin, na levém rukávu kapsičku pro sterilní obvazový balíček první pomoci a na levé straně diagonálně umístěnou kapsu na zip. Pravá strana bundy je doplněna o vnější kapsičku na telefon a vnitřní kapsu na suchý zip. Vnitřní část sedla a ramen jsou podšity bavlněnou protipotní mřížkou, límec je zevnitř podšit dyftýnovou tkaninou pro změkčení dotyku límce s pokožkou. V rukávech je skrytý stahovací náplet a v bocích bundy guma pro zamezení nechtěného rozvolnění.

Kalhoty s náprsenkou mají zvýšený zadní pas s všitou gumou a postranní rozparek se zapínáním. Dvě přední kapsy jsou nyní nově v provedení bez vnějších švů, diagonálně tvarovanou kapsu se zipem na náprsence a dvě kapsy na pravé nohavici vzadu, z toho jednu na kombinovaný klíč. Pružné široké šle jsou v oranžovém provedení s pevně nastavitelnou zasouvací přezkou. Spojujícím elementem celého obleku je diagonální rozhraní tkaniny v oranžovém a zeleném probarvení, které se uplatňuje i v jedinečném umístění bezpečnostních oranžových klínů na levé straně nohavic, korespondujících tak dle normy s protipořezovým úpletem. Dle statistik právě v těchto místech dochází k nejčastějšímu kontaktu s RŘP. Kalhoty jsou v dolní části opatřeny protiklíšťatovou úpravou.

Poptávka

 
Ochranné oděvy

Kalhoty protipořezové letní

Letní verze kalhot, do pasu, v modrém provedení s oranžovým výstražným značením. Rozkrok kalhot a zadní část nohavic je provedena ze vzdušného pevného úpletu. Ve zvýšeném pasu je vzadu všitá guma. Kalhoty lze doplnit o klasické šle (kat. č. 022178).

 • Ochranná plocha A - třída odolnosti 1 - CE + FPA
 • Velikostní sortiment: 44 - 66
 • Výškový sortiment: 170, 182, 194 cm

Poptávka

  Kalhoty protipořezové letní

Ochranná přilba dřevorubecká - Peltor G2000

Ochranný komplet hlavy pro práci s ruční řetězovou pilou s odklopnou drátěnou mřížkou, chrániči sluchu - H31P3K a plachetkou k ochranně zátylku. Komfort nošení zaručuje jednoduché nastavení velikosti přilby s odvětrávacími ventily, vertikální i horizontální nastavení sluchátek a možnost výměny všech komponentů, včetně vnitřní vystýlky. Komplet vyroben dle požadavků ČSN EN 397, ČSN EN 352-3.

Velikostní nastavení: 54 - 62, CE

Poptávka

  Ochranná přilba

Rukavice antivibrační PROFESIONAL

Velikostní sortiment : 9, 10 , CE

Celokožené rukavice z kvalitní usně s antivibrační gelovou vložkou zakončené úpletovou nebo koženou manžetou. Vyrobeny dle požadavků ČSN EN ISO 10819, ČSN EN 388, ČSN EN 420.

Poptávka

  Rukavice

Kalhoty protipořezové - návleky

Návleky určeny k rychlému natažení na pracovní kalhoty. Jsou v zeleném provedení se zipem v dolní, zadní části nohavic, pro zvýšení komfortu oblékání a svlékání. V pase mají široký textilní pásek s přezkou.

 • Ochranná plocha A - třída odolnosti 1- CE
 • Velikostní sortiment: 44 - 66
 • Výškový sortiment 170, 182, 194 cm

Poptávka

  Návleky

Kalhoty pro práci s křovinořezem

Kalhoty jsou z vnější strany nohavic vyztuženy speciální tkaninou odolávající drobným odletujícím částicím a s permanentní úpravou proti vodě.

 • Velikostní sortiment: 48 - 64
 • Výškový sortiment 182 cm - CE

Poptávka

  Kalhoty pro práci s křovinořezem

Holiny gumové protipořezové letní / zimní

Holínky s protiskluznou podešví a vyztuženou špicí jsou vyrobeny ze směsí přírodního kaučuku v oranžovo-zeleném probarvení. Ve špici je zavalena ochranná tužinka z lehkých kovů, vrchní část špice má další pryžovou výztuhu. V horní části je holínka opatřena nástavcem se šněrováním, který zajišťuje dokonalé uzavření obuvi. Podélnou i příčnou stabilitu chůze v těžkém terénu zajišťuje hrubý dezén podešve.Zimní holínky jsou nabízeny s vnitřním silným filcem.

Zateplovací návleky do holínek z obuvnického plyše (k.č.055220) lze kombinovat s oběma typy. Verze letních i zimních holínek svou nízkou váhou představují absolutní špičku v tomto segmentu při zachování nejvyšší třídy odolnosti.

 • Třída odolnosti 3, CE a FPA
 • Velikostní sortiment: 6 - 13 Výška boty: 34 cm.
 • Váha jedné boty: 1380/1390 gr.

Poptávka

  Holiny

Poloholeňová obuv kožená protipořezová

Obuv je vyrobena z kvalitního přírodního robustního vrchního materiálu s hydrofobní úpravou. Ve špičce je rozšířená pohodlná kovová tužinka. Použitý systém šněrování umožňuje snadné uvolnění boty pro lehké nazutí a rychlé, pevné utažení. Oděruvzdorná podešev z kvalitních pryžových směsí s protiskluzovým dezénem zaručuje stabilitu i v těžkém terénu při současném tlumení nárazů. Anatomicky tvarovaná vkládací stélka výrazně zlepšuje komfort nošení, výborně absorbuje pot a při vyjmutí z obuvi rychle vysychá.

 • Třída odolnosti 1, CE+ FPA
 • Velikostní sortiment: 6 - 13 Výška boty: 27 cm.
 • Váha jedné boty: 1170 gr.

Poloholeňová obuv kožená protipořezová s membránou Gore-tex

Protipořezová bezpečnostní usňová obuv trekkingového typu s novým designem. Obuv má odlehčenou, vysoce oděruvzdornou podešev se systémem šněrování s brzdou a speciální anatomickou stélku zajišťující rychlou sorpci a desorpci vlhkosti. Použití klimatické membrány Gore-tex zaručuje ve spojení s funkčními ponožkami optimální klima uvnitř obuvi, a to i při extrémním pracovním zatížení v různých klimatických podmínkách.Veškeré použité vrchní materiály obuvi mají hydrofobní úpravu. Špička boty je chráněna pryžovou výztuhou.

 • Třída odolnosti 1, CE+ FPA
 • Velikostní sortiment: 6 - 13
 • Výška boty: 25 cm.
 • Váha jedné boty: 1110 gr.

Poptávka

  Obuv kožená protipořezová
 
linka

Copyright © Tomáš Bechný FORESTPRO / Designed & Webmaster X-agency Reklamní agentura X-agency